Tuto neděli odstartovala výstava mých obrazů ve vegetariánské restauraci Natureza v Hellichově ulici v Praze.

Obrazy budou zpříjemňovat atmosféru mého oblíbeného místa během celého měsíce srpna. Přijďte na vynikající vegetariánské jídlo, pití, posedět na venkovní zahrádce a prohlédnout si moji tvorbu za poslední rok.

Vernisáž jsem pojala symbolicky jako oslavu prvního výročí Kykatky. Bude tomu totiž přesně rok, co jsem pod tímto jménem začala tvořit, pomáhat klientům s jejich interiéry, malovat obrazy na přání a vlastně i psát články, jako je tenhle, na svůj blog. Rok od doby, kdy jsem sebrala odvahu a vydala se za svým srdcem.

Svému vnitřnímu soudci, hodnotiteli, náčelníkovi a všem těm hlasům, které mě neustále kritizují, porovnávají, popohánějí, vymýšlejí nové věci, mají strach a chtějí mít vše perfektní, jsem pro tento slavnostní večer dala vale. A upřímně, i když přesto párkrát nezvaně zabouchali na dveře, podařilo se mi udělat prostor pro chvíle oslavy, naplnění, radosti, lásky, vnitřního klidu, síly a jasnosti.

Moc mě potěší, když výstavu navštívíte a dáte mi vědět, jak se vám líbila. Všechny vystavené obrazy jsou prodejní. Když se vám nějaký obraz zalíbí tak, že ho budete chtít domů, neváhejte mě kontaktovat dřív, než vám ho někdo vyfoukne.

Online galerii najdete ZDE.