Nedávno jsem viděla film Smutná neděle – Píseň o lásce a smrti. Při sledování příběhu o velké lásce v Budapešti 30. let, konkrétně při scéně, kdy krásná Ilona a její přítel László debužírují v napuštěné samostatně stojící vaně, přišlo takové to „Wau, to je krása!“. Celou místnost obklopují květiny, je zde velké okno a spousta světla, zlaté retro doplňky .… Ano, to “wau” patřilo interiéru koupelny.

Nelenila jsem a vytvořila jsem si nástěnku inspirace, kterou ráda sdílím i s vámi.

Zdroj obrázků: Pinterest

Dejte mi vědět, jestli jste tenhle film viděli. Co máte na filmech nejraději? Jsou to vtipné hlášky, napětí nebo něco jiného, např. zajímavé interiéry?

Poslední dobou kouknu na film jen zřídkakdy. A když už na to doma přijde (nebo dokonce vyrazím do kina), tak se ten film pak se mnou ještě chvíli táhne. Z hlavních hrdinů se v mých myšlenkách stanou dobří známí. Dějové zápletky v ději mi běží v hlavě dalších 14 dní. No a chvílemi si představuji, jak jsem na místě z filmu, které se mi líbí. Máte to podobně?

Zdroj: film – Smutná neděle píseň o lásce a smrti (https://www.csfd.cz/film/112662-smutna-nedele-pisen-o-lasce-a-smrti/prehled/)