Jupí, právě si můžeš pořídit knihu, kterou už jsem s nedočkavostí vyhlížela!!!

Knihu Jak si zařídit domov od Jany Pěkné najdeš právě v regálech knihkupectví. Jestli mě sleduješ, tak určitě víš, že Jana Pěkná je zakladatelkou Online školy bytového designu a pomáhá interiérovým nadšencům splnit si sen o kariéře interiérového designéra.

Její kniha je inspirujícím návodem a mapou cesty k vysněnému, útulně zařízenému domovu. Každý, kdo se zrovna ocitá v situaci, kdy zařizuje svůj interiér, ale i ten, kdo není zcela spokojen se svým domovem, tuto knihu velmi ocení.

Nejvíce se mi na celé knize líbí důraz na to, že při zařizování domova musíš být sám/a sebou! Kdo jiný totiž ví, v jakém prostředí se ti bude skvěle žít a co se ti líbí?

Vím, že uvědomit si, co chci a co se mi nejvíc líbí, se chvílemi stává pěkným oříškem, proto velmi doporučuji mít tuto knihu po ruce. Pomůže ti utřídit si myšlenky a zařizování interiéru smysluplně uchopit. Kniha tě provede krok za krokem a hlavně PRAKTICKY celým procesem. V knize najdeš formuláře a pracovní listy, které tě přinutí jít do akce. Pomocí užitečných rad, cvičení, meditace a skvělých tipů si přijdeš na to, jak vytvořit podporující a nabíjející prostředí – DOMOV.

Při přípravě knihy se Jana ptala svých přátel a známých, co pro ně vlastně znamená domov?

Moje odpověď zní:

„Domov je pro mě tam, kde to voní, kde je teplo, uklizeno, kde je moje útočiště.

Domov je pro mě, když na poštovní schránce najdu svoje jméno, když mě rohožka vítá u vchodu, když umytá okna zamrkají pod závěsy, když mi měkoučký kobereček pohladí nohy, když si v klidu na pohovce vypiju kávu, když na stole leží mísa s ovocem, když živé květiny promlouvají s mojí duší, když na zdi visí obrazy, co mě těší, když teče čistá voda ze sprchy, když si můžu v tichu lehnout do postele.“

Kateřina Klímová

A co znamená domov pro tebe? Řešíš zrovna teď zařizování svého domova a potřebuješ pomocnou ruku?