Ahoj, jsem Katka.

Jsem interiérová stylistka, malířka a kreativní průvodkyně.

Ve svých článcích a při konzultacích se ti snažím vždy ukázat, že interiér, ve kterém se nacházíme, ovlivňuje naše životy.

Pokud tomu věříš taky, budeme spolu na jedné vlně.

Pracuji s celkovou komplexnosti toho, co ovlivňuje tu správnou atmosféru v místnosti. Využívám osvědčené  designérské triky a tipy pro krásný a úžasný domov.

Mým přáním je inspirovat tě a ukázat ti cestu, jak svůj domov můžeš proměnit v oázu k dokonalému odpočinku a načerpání síly, obklopování se krásnými věcmi.  

Mezi krásné věci v interiéru bezpochyby patří i obrazy.

Takový obraz zdobí interiér jako šperk. Dokáže ho barevně sjednotit a upoutat pozornost, umí změnit náladu a energii v místnosti.  Ručně malovaný obraz budí emoce a má kouzelnou moc.

A protože malování je mou velkou vášní, můžeš si vybrat mezi mými autorskými obrazy nebo si nechat namalovat obraz na přání. 

Má cesta ale nevedla vždy přímočaře k malování a interiérům.  Až skrze hledání sebe samé, jsem zjistila, co dalšího malování a tvoření dokáže. V malování jsem objevila svůj vnitřní klid a posiluji jím moji životní energii a růst.

O toto poznání se tebou ráda podělím a i na toto téma najdeš některé z mých článků. Můžeš také navštívit jeden z mých workshopů, sledovat instagramový profil @kykatka_art , přidat se do facebookové skupiny. 

Jaký je můj příběh?

Věnovat interiérům jsem se začala, když jsem se už po několikáté stěhovala a čekaly mě nemalé rekonstrukce. Vždycky jsem si kupovala časopisy a sledovala nejrůznější pořady o bydlení. Pak jsem si pořídila první knihy, navštěvovala showroomy a zjišťovala, že mě tyhle věci přitahují jako magnet. Přihlásila jsem se na kurz Jany Pěkné Základy bytového designu, pořídila si asi nejméně dalších deset knih o interiérech a feng šuej, začala chodit na přednášky architektů DAM akademie, navštěvovat všechny možné veletrhy o interiérech a přednášky pro veřejnost, absolvovala jsem Kurz Kuchyní, kde přednášela Iva Bastlová.

Čím více jsem se do tajů designu nořila, tím silnější bylo volání věnovat se tomuto oboru naplno. Objevilo se i moje skryté nadšení z mládí, kdy jsem chodila kutit do truhlárny. Vracela jsem se k technickým věcem, které jsem si matně pamatovala ze střední průmyslovky. I moje malování obrazů do toho všeho skvěle zapadalo. A navíc to pro mě představuje báječný relax a terapii zároveň :-).

Největší krok představovalo rozhodnutí změnit svou dosavadní kariérní dráhu. Opustila jsem teplé místečko v korporátu, kde jsem strávila hezkých 7 let. Začala jsem pracovat v malé rodinné firmě, kde se mi díky možnosti zkráceného úvazku podařilo překlenout tyto dva světy – svět korporátu a svět svobodného podnikání. A tak si už 2 roky plním své sny. Ve škole bytového designu Jany Pěkné pomáhám s klubem pro designéry a postupně přibývá mých spokojených klientů.

Jsem moc ráda, že jsem tuto změnu udělala. Nikdy není pozdě a všechno má svůj čas.

Proč Kykatka se dozvíš v článku na blogu :