Jsem přesvědčená o tom, že prostředí, ve kterém se nacházíme, ovlivňuje naše životy.

Mým posláním je pomáhat vám vytvářet harmonický prostor, ve kterém se budete cítit skvěle. Porozumění komplexnosti toho, co ovlivňuje tu správnou atmosféru v místnosti, triky a tipy pro krásný a úžasný domov, jeho proměna v oázu k dokonalému odpočinku a načerpání síly, obklopování se krásnými věcmi – to vše je mou velkou vášní, o kterou se s vámi ráda podělím.

Ručně malovaný obraz budí emoce a má kouzelnou moc. Interiér zdobí takový obraz jako šperk.  Může barevně sjednocovat, nebo naopak upoutat pozornost. Dokáže změnit náladu a energii v místnosti. Takové obrazy tvořím pro vás na přání. 

Jak vznikla Kykatka se dozvíte v článku na blogu : 

Jaký je můj příběh?

Věnovat interiérům jsem se začala, když jsem se už po několikáté stěhovala a čekaly mě nemalé rekonstrukce. Vždycky jsem si kupovala časopisy a sledovala nejrůznější pořady o bydlení. Pak jsem si pořídila první knihy, navštěvovala showroomy a zjišťovala, že mě tyhle věci přitahují jako magnet. Přihlásila jsem se na kurz Jany Pěkné Základy bytového designu, pořídila si asi nejméně dalších deset knih o interiérech a feng šuej, začala chodit na přednášky architektů DAM akademie, navštěvovat všechny možné veletrhy o interiérech a přednášky pro veřejnost, absolvovala jsem Kurz Kuchyní, kde přednášela Iva Bastlová.

Čím více jsem se do tajů designu nořila, tím silnější bylo volání věnovat se tomuto oboru naplno. Objevilo se i moje skryté nadšení z mládí, kdy jsem chodila kutit do truhlárny. Vracela jsem se k technickým věcem, které jsem si matně pamatovala ze střední průmyslovky. I moje malování obrazů do toho všeho skvěle zapadalo. A navíc to pro mě představuje báječný relax a terapii zároveň :-).

Největší krok představovalo rozhodnutí změnit svou dosavadní kariérní dráhu. Opustila jsem teplé místečko v korporátu, kde jsem strávila hezkých 7 let. Začala jsem pracovat v malé rodinné firmě, kde se mi díky možnosti zkráceného úvazku podařilo překlenout tyto dva světy – svět korporátu a svět svobodného podnikání. A tak si už 2 roky plním své sny. Ve škole bytového designu Jany Pěkné pomáhám s klubem pro designéry a postupně přibývá mých spokojených klientů.

Jsem moc ráda, že jsem tuto změnu udělala. Nikdy není pozdě a všechno má svůj čas.

Když máte ten pocit, že vám doma něco chybí, když si nevíte rady s barevným výběrem, je to přesně ono, kdy na to můžeme společně přijít.

Co ode mě očekávat?

Nejlíp vám dokážu pomoct vytvořit úžasný domov, když se od vás dozvím co nejvíce informací. Např. jak často k vám chodí návštěvy, jestli doma spíš relaxujete nebo cvičíte, kolik skladujete věcí a tak dále. Naše spolupráce může dobře fungovat pouze tehdy, jsme-li k sobě otevření a důvěřujeme si. Víte, co se vám líbí? A líbí se vám to proto, že to mají známí, nebo to na vás skutečně působí hezky? Možná jste na danou věc jen zvyklí a možná jste si ji pořídili proto, že chcete být odlišní. Důvodů je nespočet. Nebudu hodnotit, ale respektovat. Budu naslouchat a uplatňovat pravidla, která fungují. Budu vás směrovat a napomáhat tomu, aby to, co se vám líbí, vypadalo u vás doma dobře.

Při sledování mého facebookového a instagramového profilu se dozvíte o nových článcích na blogu a spousta dalšího.

Pokud ale sociálním sítím nefandíte a nechcete si články ode mě nechat ujít, dejte mi vědět přes kontaktní formulář níže. Upozorním vás na ně e-mailem. 😉

Kontaktujte mě

 

Ing. Kateřina Klímová

+00 420 724 158 384
kykatkadesign@gmail.com

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kykatka/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kykatkadesign/

Vaše osobní údaje (e-mail a křestní jméno) budu zpracovávat za účelem odpovězení na odeslaný dotaz, nebo abychom se mohli domluvit na schůzce a to vše v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Kdykoliv mě můžete požádat o výmaz vašich osobních údajů.